stem

        
STEM چیست؟  برای علوم، فناوری، مهندسی و ماتریس است. این یک رویکرد مشارکتی و رویکردی برای یادگیری برای دانش آموزان K-12 است که در حال تمرکز بر این موضوعات انتقادی و آمادگی ذهن کودکان برای دستیابی به موفقیت های آینده در این زمینه ها است.STEAM رشته های هنر، طراحی و علوم انسانی را به ایدئولوژی یادگیری STEM با تاکید بر خلاقیت از طریق حل مسائل و تفکر انتقادی می پردازد.
 
دریم بلاک کامپوننت کاملی برای هر برنامه STEM و STEAM است و برای استفاده در فضای کافی در کلاس درس ذخیره می شود.
چگونه دریم بلاک را می توان در برنامه STEM و STEAM استفاده کرد؟
 
همکاری، کشف و یادگیری با هم
استفاده برای ایجاد تجارب یادگیری تعاملی برای دانش آموزان در تمام سنین.ساخت و یادگیری، در حالی که با داشتن سرگرمی ایجاد اشیاء تخیل خود را می سازند.
لذت بردن از ساختمان، در حالی که ایجاد اشیاء شگفت انگیز و خلاقانه است که به دانش آموزان در مورد اصول طراحی و ساخت  آموزش می دهد.

اصول طراحی، مهندسی و ریاضی را درک کنید .سیستم بلوک ساختمان ماژولار دریم بلاک یک روش دستیار، سرگرم کننده و آموزشی برای روشن کردن کلاس STEM و STEAM است. بلوک به کودکان اجازه می دهد اصول طراحی، مهندسی، و ریاضی را به شیوه ای سرگرم کننده و هیجان انگیز بیاموزند.
تصور کنید دانش آموزان خود پل های ساختمان، خانه ها، مبلمان و خلاقیت های بی پایان را تمام کنند، در حالی که یادگیری تفکر جانبی، چگونگی تفکر در 3 بعد، و توسعه مهارت های حل مسئله، سازمانی و برنامه ریزی خود را داشته باشند.
یکپارچگی ساختاری دریم بلاک باعث می شود که آنها برای پروژه های ساختمانی و مهندسی همکاری ایده آل باشند. بلوک ها به اندازه کافی برای دانش آموزان ابتدایی به راحتی کار می کنند، اما به اندازه کافی محکم برای ساخت مقیاس کامل، قابل اعتماد، سازه های وزنه برداری برای کلاس های پیشرفته STEM هستند.
از یادگیری در مورد ریاضیات، معماری و ماژولار لذت ببرید.با کانال های کابل یکپارچه در هر بلوک، آسان ساختن کابل های الکتریکی و نوارهای نور LED از طریق سازه ها، به شما امکان اضافه کردن ویژگی ها و ترکیب بلوک ها را در تمام انواع پروژه های علمی، مهندسی و هنر می دهد.
 دریم بلاک با 15 رنگ برای انتخاب، از جمله بلوک نیمه شفاف که می تواند از درون روشن شود، 3 اندازه بلوک و کلیپ های تکمیل، یک دسته بندی عالی برای طرح های الگو می تواند مورد استفاده قرار گیرد. تا  هنردو ابعادی را در جهان 3 بعدی با تسهیل ساخت مجسمه ها و هنر نصب و راه اندازی کند.