Portable Flooring Systems

    

برای تکمیل پروژه طراحی مبلمان اداری خود از تاپس های مجتمع خود استفاده کنید و قفسه بندی کنید. برای ایجاد مبلمان اداری کارآمد، دستگاه های قفسه بندی و یا میز را به دریم بلاک اضافه کنید. ایجاد قفسه چند لایه، ایستگاه های فرود، ایستگاه های ذخیره سازی، و سایر آثار با استفاده از یکی از 4 اندازه قفسه و یک میز  امکان پذیر می شود.
دیوارهای شگفت انگیز برای نمایش ها، حوادث، کارخانه ها، امکانات و هر جایی که می خواهید فاصله ها را و دیوارها را تقسیم کنید.
 دکور اداری دریم می تواند برای ایجاد طرح های طبقه کامل برای دفاتر، کارخانه ها و مکان های دیگر که ممکن است قادر به ساختن ساختارهای دائمی نباشد، استفاده شود. فقط به مدت چند ساعت فضاهای موقت را سریع بسازید، به شما این امکان را می دهد تا برنامه ها را مرور کرده و حس واقعی اندازه، فضا و طراحی را بیابید.

جلسات تشویق و فضای اجتماعی غیر رسمی ادغام آرم ها، طرح ها یا تم ها را در دیوارهای خود برای الهام بخشیدن به کارمندان و مشتریان. منحصر به فرد و پیشرفته با اضافه کردن دریم بلاک طرح کلی دفتر خود و طراحی طرح های 
کدهای ساختمان از شهرداری به شهرداری دیگر متفاوت است. شما را تشویق می کنیم که با اداره ساختمان محل زندگی خود تماس بگیرید تادر هر مورد نیاز محلی را بررسی کنید.