ویژگیها

 
ویژگی ها و مشخصاتماژولارسیستم
دریم بلاک ماژولار است، بدین معنی که با همان تعداد زیادی بلوک که نیاز دارید شروع می شود و بعدا می توانید به خلاقیت های خود اضافه کنید. به راحتی مجدد، حمل و نقل، و مجددا جمع آوری طرح های خود را در دقیقه و با استفاده مجدد از بلوک برای همه نوع پروژه هاهست. هر ماژول برای اتصال به راحتی با قطعات بالا و پایین طراحی شده است، با استفاده از فشار مناسب که ارتباط قوی بین بلوک ها ایجاد می کند. از آنجا که در سیستم نجومی منحصر به فرد شما می توانید  در 3 مرحله افزایش دهید تا همه انواع الگوها ایجاد شود. هر بلوک توخالی است، اما دارای ساینده های پشتیبانی برای نیروی اضافی است و به راحتی با پایه اتصال در زیر قرار می گیرد. برای ایجاد اشیاء برای همه نوع استفاده، از میان بلوک های اندازه های مختلف و کلاه های اتفاقی، و همچنین 15 رنگ استاندارد انتخاب کنید.
  شکل
دارای یک شکل هندسی متناسب است  و حاوی رگه های دو طرفه برای افزایش قدرت و دوام است. 
 
R-VALUE  برای بلوک های کامل و نیمه بر اساس R-2 بر اساس شش اینچ فضای هوایی، دو دیوار بیرونی و یک دیواره داخلی محاسبه شده است. توجه: برای بلوک های فردی و مقادیر دیوار کامل ممکن است بر اساس الگوی و ترتیب بلوک ها متفاوت باشد. 
بلوک شامل کانال های یکپارچه کابل هر 12 “دریم بلاک شامل 2 کانال کابل است که به شما اجازه می دهد تا کابل برق را روشن کنید، نور را با نوارهای روشنایی LED ایجاد کنید یا خازن های بزرگتر را تثبیت کنید. دریم بلاک 6″  دارای یک کانال است که با یکی از 12 کانال بلوک هماهنگ است. کانال های کانال را به هم متصل می کنند تا کابل ها بتوانند اجرا شوند. سوراخ ها 0.5 اینچ قطر  می توانند بیشترین کانال و کابل کشی را در خود جای دهند. بلوک های چهارگانه همچنین دارای حفره هایی برای جا به جا کردن کابل ها هستند.

ماژول دریم بلاک مقاوم در برابر آب و شیمیایی است و نیزمی تواند در برابر سوء استفاده قرار گیرد. آنها را در داخل یا خارج از منزل و در محیط مرطوب یا خشک استفاده می شوند. دریم بلاک با استفاده از یک پلیمر کامپوزیت با دوام و با کیفیت بالا تولید می شود و به همین ترتیب می تواند تنش های استفاده تکراری را مد نظر قرار دهد. این ماده غیر قابل جذب است، به راحتی تمیز می شود و مواد شیمیایی مضر را از بین می برد. تمام ماژول های دریم بلاک حاوی مهار کننده های UV برای جلوگیری از محو شدن در نور خورشید و دیدار با UL94HB، و استانداردهای اشتعال پذیری است. Cross-ribbing داخلی قابلیت های بارگیری وزن اضافی و پشتیبانی را فراهم می کند.