ماژولهای نمایشگاهی


نگران نباشید، حتی غرفه های نمایشگر پیچیده را نیز بسازید با  دریم شما می توانید تقریبا هر نمایشگاه ماژولار ساخت و ایجاد راه حل های شرکت های بزرگ تجاری که تنها با تخیل شما محدود  می شوند را به انجام برسانید. غرفه های نمایشگاه نمایش های همپوشانی پدیوم های قابل ارتقاء قطره ها و دیوارها را نمایش می دهند.  
نشان تجاری نمایشگاه و نمایشگرهای ماژولار
با استفاده از  دریم، دیوارهای عقب قابل حمل پیچیده و نمایش داده شده، سیستم های ماژولار، پدیا های قابل ارتقا، لبه ها و اشیاء مختلف را ایجاد کنید. اجرای قدرتمند در دیوار غرفه نمایشگاه برای نورپردازی، صفحه نمایش و لوازم جانبی دیگر، و یا روشن کردن دیوارهای نمایش با نوارهای نور LED برای ایجاد تجربیات بصری چشمگیر از دیگر کاربردهاست.

آیا برای نمایش های تجاری مختلف نیازمند نمایشگرهای متقابل مختلف هستید؟ دریم بلاک ماژولار بدون مشکل است، بنابراین شما می توانید صفحه نمایش خود را برای محل خاص یا نمایشگاه مجددا تنظیم کنید.  30 پا ثابت- 30 پا ثابت از آنجا که طراحی بلوک ماژولار منحصر به فرد  می باشد، شما می توانید غرفه های نمایشگاه های تجاری خود و نمایشگاه های قابل حمل فشرده و کارآمد،را با به حداقل رساندن هزینه های حمل و نقل داشته باشید. ما پیشنهاد می دهیم که اجناس و فروش انواع رنگ ها را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید به عنوان مورد نیاز برای تمام رویدادها، مسابقات تیمی و یا شرکت های بزرگ و رسیدن به اهداف کنفدراسیون خود پی ببرید.

فضای خرده فروشی را با واحدهای نمایشگر ماژولار ایجاد کنید که می تواند تنظیم شده و در صورت نیاز تنظیم مجدد شود. نمایش ها و نمایشگاه ها تنها با تصور شما محدود می شود با تعداد زیادی تنظیمات ممکن، نوع نمایشگر یا نمایشگر پاپ آپ شما به شما بستگی دارد. مهم نیست که شما آن را ساخته باشید یا خیر، صفحه نمایش ماژولار شما همیشه قابل تنظیم است، همیشه فروشگاه ها، فوق العاده با دوام و قابل استفاده در خارج از منزل یا در فضای باز هستند.
شما می توانید واحدهای قفسه بندی در اندازه های مختلف را به غرفه نمایشگاه ماژولار دریم خود اضافه کنید و حتی می توانید اشیاء را از دیوار آویزان کنید.