ماژولهای نظامی

   
ساخت سازه های سفت و سخت با دوام
برای برنامه های امداد رسانی و برای ایجاد فضای خانه امداد استفاده کنید. واحد بالاي 20ft x 9ft به طور فشرده و 3+ واحد در ظرف استاندارد   ايزو قرار دارد. واحدهای 4+ در یک کامیون 48 فوت یا 53 فوتی استاندارد قرار دارند.
 مناطق مشخص و ایجاد موانع کنترل ترافیک با بلوک های ماژولار دریم از امکانات موقت اداری به ساختار های پزشکی و مسکونی قابل حمل هستند، از  دریم بلاک برای ایجاد تمامی انواع سازه های منحصر به فرد و قابل ارتقا برای کنترل فاجعه و برنامه های نظامی استفاده کنید.

با کمبود زیرساخت ها، بیشتر سایت های امدادرسانی نیاز به راه اندازی فوری ساختمان ها برای حمایت از خانه و تسهیلات و همچنین ساکنان و قربانیان دارند. زمان از لحاظ ماهیت و انعطاف پذیری مهم است زیرا تغییرات نیاز به زمان واقعی است.
دریم بلاک یک سیستم حمل و نقل آسان برای بلوک های ساختمانی ماژولار را فراهم می کند که اجازه می دهد تا ساخت سریع هر نوع و اندازه ساختارهای امداد رسانی  به وجود آید.

بر خلاف چادرها،  دریم سفت و سخت است و احساس دوام بیشتری و “دائمی” را برای فعالیت های امدادی فراهم می کند. دریم در یک پلیمر پلی پروپیلن سفت و سخت ساخته شده است که مقاوم به مواد شیمیایی و آب و هوا است و باکتری ها یا دیگر مواد متخلخل مانند فیبر چوب یا چوب جذب نمی کند. بر خلاف مواد متخلخل بیشتر،  دریم بلاک به  راحتی با راه حل های استاندارد تمیز تمیز می شود و ممکن است تحت فشار قرار گیرد.
بخش های دریم را می توان تغییر داد و در صورت مورد نیاز مجدد و نورپردازی، برق، واحدهای AC، پنجره ها و سایر پیشرفت ها می تواند به طور مستقیم به ساختمان های ماژول افزوده شود. دریم همچنین می تواند برای ارائه دیوارهای ماژولار سفت و سخت برای ساختارهای موجود و “ساختمان ساختمانی پایدار” برای استقرار درازمدت استفاده شود.
ایجاد یک حراست موقت یا نیمه دائمی، ساختمان های ذخیره سازی و دفاتر و نصب پنجره ها و درها به عنوان یک ساختمان سنتی ساخته شده است.
علاوه بر ارائه ساختارهای قابل حمل، ما می توانیم برای ژنراتور، نورپردازی، ورودی و خروجیها – غذا، دوش قابل حمل، کف پوش موقت و جاده ها و سایر خدمات نیز ترتیب دهیم. ما در برخورد با تمام تدارکات برای پروژه های امدادی پیچیده و همچنین حمل و نقل به مکان های از راه دور تجربه کنیم.
 

برای انواع برنامه های کاربردی :
 مسکن موقتساختمان های قابل حملدفاتر ماژولار،امنیت محیطی،امکانات ماژولار پزشکی ، تجهیزات ذخیره سازی ، چادر جانبی سختدیوارهای داخلی چادر و تقسیماتمسکن برای فقرا استفاده می شود.
 
ساخت مجتمع های سفارشی برای MOUT (عملیات نظامی در زمین های شهری) 
 
 دریم را می توان برای ایجاد mazes های قابل حمل، مجتمع های آموزشی و ساختارهای دیگر برای آموزش تاکتیکی استفاده کرد. ایجاد مجموعه های قابل حمل MOUT و TOC (مراکز عملیاتی تاکتیکی) که قابلیت سفارشی سازی، انتقال و قابل تنظیم مجدد هستند.