ماژولهای دیواری و اتاق

        دریم بلاک ،آینده ای از جنس متفاوت !

استفاده از دریم بلاک برای بازسازی فضاهای مجزا، تقسیم اتاقها و سازماندهی جریان جهانی بودن سیستم  است. دریم بلاک اجازه می دهد تا شما به ایجاد انواع دیوار های لهستانی، تقسیم اتاق های قابل حمل و دیوار های ماژولار، فضای مجدد و تغییر ظاهر و احساس اتاق خود دسترسی پیدا کنید. آیا شما یک صاحب خانه هستید که مایل به ایجاد یک تقسیم اتاق در یک فضای حیاط یا اتاق خواب بچه ها، یک فضابرای نصب دیوارهای قابل تعویض، کارخانه ای هستید که فضای خود را تقسیم می کند، یک سالن ورزشی که یک محوطه رنگارنگ و سرگرم کننده برای بازی یا تمرین ارائه می کند و به دنبال تقسیم چادر و یا سالن های استخر به شکل ظریف است؟

ایجاد تقسیم اتاق زیبا و دیوارهای ماژولار برای استفاده های مسکونی، اداری و صنعتی به این وسیله ممکن می شود. 
دیوار بالا 10 فوت طول و 7 فوت عرض هزینه کمی بیش از 1000 دلار دارد ولی استفاده از فناوری فوق  موجب صرفه جویی در خرج کردن یک پروژه ساختمانی شده و نیاز به استفاده از ورقه ورقه، نوار، گچ، رنگ و پیمانکارو… ندارد.
به راحتی تنظیمات ماژولار مورد نیاز برای ایجاد:
تقسیم کننده اتاق ماژولار
تقسیم فضای حیاط
پارتیشن های متصل کردن
مانع ماژولار
دیوارهای اتصال
سیستم های مهاربندی ماژولار
محوطه های موقت و دائمی
شیشه جلو و بلوک های بصری
دیوارهای تسویه حساب
دیوارهای لهستانی معماری  انجام می شود.
 دیوارهای مسکونی و دیوارهای اتاق  مناسب برای آپارتمان های مشترک، اتاقهای خوابگاه، زیرزمین، دفاتر و تقسیم فضاهای تجاری برای استفاده تجاری از جمله رویدادها، بخش هایی از مناطق ساخت و ساز و بسیاری از برنامه های کاربردی دیگر است. به جای استفاده از “دیوارهای کتابخانه” یا “دیوارهای تحت فشار” که می تواند به دیوارهای ثابت شما آسیب برساند، می توانید دیوارهای قابل حمل  دریم بلاک را برای جدا کردن مناطق زندگی ایجاد کنید.
ماژولها به سرعت نصب می شوند و می تواند در صورت نیاز تغییر یابد. شما می توانید با یک دیوار کوچکتر شروع کنید و بلاک هایی را اضافه کنید تا دیوار خود را در آینده تغییر دهید. رنگ و اندازه بلوک های متناوب برای ایجاد جلوه های بصری چشمگیر و یا استفاده از بلوک های استاندارد به رنگ های خاموش برای احساس دیوار سنتی تربوده و خروجی ها را برای درب ها، پنجره ها، نور، یا جریان هوا بگذارید و در قفسه ها و دیگر عناصر به صورت مورد نیاز ایجاد کنید.

برای اضافه کردن حریم خصوصی، دربهای آکاردئون یا دربهای استاندارد را به دیوارهای خود اضافه کنید. خطوط درب آکاردئونی به استاندارد 48 “Lintel، ایجاد یک درب 36” متصل می شوند. ایجاد اتاق های متعدد از یک اتاق، به سرعت، به راحتی و بدون خاک و یا باقی مانده را به راحتی خودتان نصب کنید و موقعیت خود را تغییر دهید، دوباره پیکربندی کنید، و حذف کنید و به عنوان مکان دیگری به عنوان مورد نیاز حرکت کنید.