ماژولهای دکوراسیون

     
دیوارهای هنری و دیوارهای گالری
ازدریم بلاک برای ساخت پانل های دیواری متحرک و برای دیوارهای نمایشگاه هنر، پانل های صفحه نمایش هنری و دیوارهای گالری هنری استفاده کنید. بخش  دریم بلاک به راحتی در هر طول، عرض، ارتفاع یا پیکربندی مورد نیاز به آسانی اتصال می یابد و پس از آن می تواند به عنوان مورد نیاز مجددا نصب شده و برای استفاده در آینده ذخیره شود. دیوارهای نمایش هنری  دریم بلاک می توانند از وزن آثار هنری و نقاشی های سنگین پشتیبانی کنند و طراحی شده اند که به صورت آزاد و یا به سمت یکدیگر در جهت زاویه ای مناسب باشند که برای طراحی نمایش مورد نظر مناسبتراست. رنگ سفید و یا دیگر دیوارهای رنگی را انتخاب کنید تا پس زمینه مناسب برای آثار هنری خود ایجاد کنید و یا از 15 رنگ استاندارد برای یک اثر جالب تر انتخاب کنید. دیوار های نمایش هنری برای خرید یا اجاره در صورت نیاز در دسترس می باشند.
دیوارهای قابل انعطاف را ایجاد کنید که جلوه ای چشمگیر برای حوادث، امکانات و فضاهای خرده فروشی ایجاد می کند.  به دنبال ایجاد یک پس زمینه یا منظره منحصر به فرد برای رویداد بعدی خود هستید؟ تلاش برای گرفتن یک موضوع دشوار یا اثر در یک محیط خرده فروشی دارید؟ نیاز به ساختن سفارشی دارید؟ پالت رنگ گسترده ای و انعطاف پذیری منحصر به فرد از بلوک های ساختمان آنها را ایده آل برای ایجاد انواع اشیاء می سازد.
ما نمی توانیم به تمامی کاربردهای  دریم درمراحل مختلف، رویدادها، تئاتر و دکورو… فکر کنیم، اما می دانیم که می توانید از دریم برای ایجاد مناظر باور نکردنی، مجموعه ها و اثرهایی که تنها توسط تصورات شما محدود شده اند، استفاده کنید.

در اینجا برخی از ایده های ما آمده اند از جمله :
 بایگانی ها، ستون ها، پدیده ها و ورودی سفارشی مبلمان همه انواع – جداول، نیمکت ها، کافه ها و غیره -بستر های نرم افزاری، ایسترها و پد های نمایش محوطه، اتاق ها و پارتیشن ها نمایشگاه خرده فروشی و مبلمان خرده فروشی ستون ها، و پایه های نمایش  مقیاس بزرگ از اشیاء مانند قایق، اتومبیل، کوه، قطار، درختان، ساختمان ها، بناهای تاریخی، و غیره
ساخت غرفه های باور نکردنی و مجموعه های مرحله ای و همچنین دکور منحصر به فرد و اشیاء از همه نوع.ایجاد پس زمینه های قابل حمل قابل تحسین، ایجاد نام تجاری و ایجاد هیجان در یک رویداد-ساخت تمام انواع اشیاء منحصر به فرد و زیبا
ایجاد تمام انواع اشیاء مانند نمایندگی طلایی اسکار و سایر بروشورهای جالب و سازه
رنگ را برای اثر چشمگیرتراضافه کنید و تمام انواع ساختارها را به آسانی ایجاد کنید و در صورت لزوم دوباره تنظیم کنید.
ایجاد پس زمینه های دراماتیک با سرعت شگفت انگیز و قابلیت انعطاف پذیری انجام می شوند.