ماژولهای اسباب و اثاثیه

   
میزهای ماژولار زیبا را برای میزهای ناهار خوری، میزهای قهوه و مبلمان دیگر (1 میلیون تومانی ! بدون شیشه ای) ایجاد کنید. دستورالعمل ها اینجا را ببینید

ایجاد مبلمان مدرن مدرن و قطعات معماری منحصر به فرد از دریم بلاک برای ایجاد نیمکت های ماژولار، صندلی ها، تابلوهای جانبی، جداول و پایه برای انواع مختلف اشیا استفاده کنید. استفاده از پالت رنگی گسترده برای رسیدن به اهداف طراحی و رنگ های متناوب برای چشمگیرشدن اثر لازم است. دریم بلاک از مبلمان مدرن پلاستیکی مبلمان اتاق تا مبلمان معماری به شما اجازه می دهد که قطعات و رنگ ها را ترکیب و ترکیب کنید تا مبلمان ماژولار روشن و با دوام را ایجاد کنید که می تواند بعدا تغییر یابد تا نیازهای شما تغییر کنند. برای تکمیل پروژه مبلمان خود از تاپس های مجتمع خود استفاده کنید و قفسه بندی کنید.
 

در اینجا برخی از ایده های مدرن ما آمده اند مثل: میزهای قهوه، میز ناهار خوری، میز کار نیمکت ها و صندلی ها- میله ها پایه برای شیشه، چوب، و یا سنگ مرمر تاپس بوفه و ساخته شده  از تقسیمات معماری و سازه ها قفسه بندی، شمارنده ها و مخازن ذخیره سازی صندلی های راننده -مبلمان کودکان و نوجوانان فریم های تخت همگی از ایده ای مدرن طراحی ما می باشند.
شما می توانید مبلمان خود را با استفاده از سازنده پیچیده 3D مجازی خود را طراحی کنید. سازنده به شما اجازه می دهد مکان، چرخش و ترتیب بلوک ها، قفسه ها، دسکتاپ ها و لوازم جانبی را ببینید و ببینید ، طرح های خود را ذخیره کنید، آنها را به اشتراک بگذارید و آنها را دوباره تغییر دهید تا در صورت نیاز تغییرات ایجاد کنید. خلاقیت با بلوک های رنگی و تکان دهنده برای ایجاد آثار معماری دراماتیک، تنها با تخیل شما ممکن است محدود شوند. با اضافه کردن بلوک های بیشتر، تولیدات خود را در زمان بعد گسترش دهید. 
از میزهای قهوه به نیمکت ها و میزهای کنار تخت، از دریم بلاک برای ایجاد معماری چشمگیر استفاده کنید.ایجاد قفسه های باور نکردنی که می توانند به همان اندازه کار شما را گسترش دهند. برای جداول جانبی ماژولار و جداول از آنها استفاده کنید.
برای ساختن مبلمان مدرن شگفت انگیز، ماژولها را به هر سازه ای اضافه کنید.  مبلمان موقت را برای رویدادها تنظیم کنید و در صورت نیاز حذف، انتقال و پیکربندی کنید.
یکپارچه سازی قفسه بندی و میز اداری ،ارائه انعطاف پذیری طراحی نامحدود برای ایجاد مبلمان اداری واقعا کارآمد، دستگاه های قفسه بندی و یا میز کار را به  دریم اضافه کنید. ایجاد قفسه های چند لایه، ایستگاه های غذا، کافه ها، میز ، واحدهای ذخیره سازی، و سایر کارهای منحصر به فرد با استفاده از یکی از 4 اندازه قفسه و یک میز امکان پذیر است.