رویدادهای ویژه

          

 

دیوارهای جداول برای مشخص کردن مناطق، ساخت اتاق های اضافی و فضاهای – دکور منحصر به فرد – دیوارهای جانبی سخت و دیوار داخلی برای چادر – مرحله و پشت صحنه – Risers، Platforms، Backdrops و Podiums – مبلمان روشنایی و تزئینات به کار می رود.

از دریم بلاک برای همه نیازهای طراحی خود استفاده کنید .دکوراسیون ویژه  ماژولار زیبا که تنها توسط تخیل شما محدود شده است.  ایستگاههای غذاخوری روشن را ایجاد کنید. 
با 16گزینهرنگ، می توانید هر طراحی  و یا سبک دکور را بسازید.با دریم بلاک  شما می توانید ساختارهای ماژولار منحصر به فرد مانند آرک، دیوار چادر سخت، ستون ها، ویژگی تقسیم اتاق و مبلمان سفارشی ایجاد کنید.
دریم بلاک سریع ترین و انعطاف پذیر ترین سیستم ساختمان ماژولار در جهان برای طراحی و ساخت انواع اشیاء و دکوراسیون است.همچنین می توان ساختارهای ماژولار رنگارنگ را در سایت رویداد دیگری اصلاح کرد و دوباره استفاده کرد.
یک دیگ بخار ماژولار، پدیا، میز یا نوار ایجاد کنید.  ساخت انواع و اندازه مبلمان با تنها 4 نوع مختلف ماژول !  تصور کنید زمانی که شما می توانید مبلمان سفارشی ایجاد کنید که کاملا یک فضای مطابقت داده شده داشته باشد. ادغام واحدهای سفارشی قفسه بندی مورد نیاز برای پذیرایی، ذخیره سازی نوار، و سایر نیازها 

از دریم بلاک برای ایجاد دیوارهای موقت برای نمایش هنر در تمام انواع رویدادهای خاص، از جمله جمع آوری کمک های مالی و توابع خیریه استفاده کنید.

رنگ را برای چشمگیری اثر اضافه کنید و موضوع رویداد را انتخاب کنید. ایجاد پس زمینه های ماژولار و دکور هیجان انگیز که تصورات را جذب و رویداد خود را به زندگی به ارمغان می آورد. 
دیوارهای زیبا و پس زمینه جذاب را می توانید از گرافیک چاپ شده دریافت کنید. برای رویدادهای تیم سازی، پروژه های بازاریابی تجربی، فعال سازی نام تجاری و انواع پروژه های منحصر به فرد ایده آل خواهد بود.
ایجاد تمام انواع دکور و ساختار روشن شده ای را تصور کنید که ورودی های روشن شده و دکور های شگفت انگیز و رنگارنگی که فضا را به شیوه ای که قبلا غیرقابل تصور بوده تبدیل می کند.  دریم بلاک طراحی شده برای چراغ LED سبک نوار، که می تواند مورد استفاده قرار گیرد و برای روشن سازی  ساختاری که شما ساخته اید. از ستون ها به مبلمان و از سیستم های روشنایی و دیوارهای مخصوص گرفته تا تقسیم های تزئینی،  دریم بلاک روشنایی و نورپردازی چشمگیری برای رویداد بعدی شما ایجاد می کند.