رنگها

رویای خود را بسازید !
 رنگها

آبی  – سرخ  – سبز-  زرد –  سفید – کرافت

استفاده از دریم بلاک جونیور را به منظور جلب، اضافه کردن برچسب، ایجاد شخصیت و اجازه برای خلاقیت فرزند شما ست ! دریم بلاک جونیور برای همکاری و سرگرم کننده است. بلوک های ماژولار در انواع رنگ های روشن موجود هستند که به جلب توجه و جذب هر کسی می انجامند. آنها را می توان در داخل یا تزئین شده با استفاده از هر نوع مداد، قلم، نشانگر، رنگ اسپری، رنگ انگشت یا مداد رنگی استفاده کرد. ما فکر می کنیم که آنها برای انجام یک تمرین تیمی عالی هستند و خلاقیت را ترویج می دهند.
ما یک پالت رنگی ارائه می دهیم که شما را قادر می سازد تا با نیازهای طراحی، رنگ های شرکت ها، تم های رویداد یا سایر نیازهای رنگ مطابقت داشته باشید. ترکیب رنگ ها و رنگ ها را برای ایجاد خلاقیت های زیبا و دراماتیک ترکیب کنید. رنگ های سفارشی برای آن پروژه هایی که نیاز به یک بازی دقیق دارند در دسترس هستند. 
قرمز – آبی روشن- نارنجی-  صورتی  – سبز-  آبی  -سیاه – بنفش  -خاکستری روشن –  زرد –  سفید- خاکستری تیره – قهوه ای  شفاف / شیری سفید (بدون رنگ) شفاف /  طلا  – نقره ای 
کودکان- بازی و پروژه ها طراحی و صنایع دستی STEM و STEAM LEARNING -بچه ها می توانند با ساخت بلوک های ساختمانی کارتن زندگی خود، تقریبا هر چیزی را بسازند: قلعه ها، مارپیچ ها، قلعه ها، حیوانات، شخصیت های کارتونی مورد علاقه خود، خانه های خانه، خانه های سگ، نمایشگاه ها و قفسه ها. دکور، پروتز، رویدادها و مبلمان مدرن بلوک ها می توانند برای ایجاد مبلمان شیک، دکور، تبلیغاتی و غیره استفاده شوند. ساخت جداول، قفسه بندی و حتی میله هایی که برای خانه های بلندمدت یا یک بار استفاده از شرکتها مناسب هستند.

شرکت هایی که به دنبال تمرینات تیمی منحصر به فرد و فعالیت های گروهی خلاقانه هستند می توانند از دریم بلاک جونیور استفاده کنند تا به تعاملات، چالش های گروهی و فعالیت های تیمی ساختمان کمک کنند. هر شرکت، سازمان یا موسسه غیر انتفاعی، دریم بلاک جونیور یک راه مقرون به صرفه برای کارفرمایان و کارکنان است تا بتوانند استعداد و مهارت یادگیری را به نمایش بگذارند. ساختار هر ساختار لوگوی شرکت، ماشین، مبلمان، آرم شرکتی یا هر چیزی که می توانید تصور کنید. نوشتن بر روی بلوک ها برای انتقال پیام های شرکتی و ایجاد دیوارهای تقدیس یا قدردانی است که اعضای تیم می توانند با پیام شخصی خود به آن کمک کنند.