درخت کریسمس

                    
درختان کریسمس ماژولار برای هر خانه

درخت کریسمس ماژولار را در جایی مناسب برای قرار دادن  دامن های درخت، زیور آلات، چراغ ها و تمام دکوراسیون تعطیلات مورد علاقه خود قرار دهید و یا برای استفاده مدرن تر در درخت تعطیلات کلاسیک خود قرار دهید.

برای علاقه مندان به آجر ساختمان، درخت ماژولار دریم بلاک یک هدیه مناسب است. این کار به خوبی در خانه و یا دفتر کار می کند و راه نوآورانه برای اضافه کردن برخی از سرگرم کننده ها به تعطیلات است. شما می توانید درخت های استاندارد خود را سفارش دهید و یا به صورت دلخواه در هر یک از 16 رنگ انتخاب کنید. 
برای کودکان و بزرگسالان درخت کریسمس دریم یک پروژه سرگرم کننده  و حتی برای کل خانواده است. درخت ماژولار دریم بلاک با هم راحت  جفت و جور می شود و می تواند برای ذخیره سازی جمع و جور و برداشته شود. هنگامی که استفاده نمی شود، بلوک ها می توانند دوباره به اشیاء دیگر مانند مبلمان و دکوراسیون اختصاص داده شوند. 
 
درختان مصنوعی دریم نیاز به هیچ ابزار و یا چسب برای مونتاژ ندارند و برای نمایش آنها هیچ پایه درخت های بزرگ وجود ندارد. هیچ آبیاری ثابت یا دفع آن با درختان بریده وجود ندارد.
 
درخت کریسمس دریم بلاک برای محیط زیست خوب است و می تواند دوباره و دوباره، سال به سال استفاده شود.

ایده آل برای استفاده در محیط داخلی و بیرونی
درختان کریسمس  دریم بلاک ایده آل برای استفاده در محیط داخلی و یا در فضای باز هستند به عنوان بلوک های ساخته شده از پلاستیکی مقاوم در برابر آب و هوا و حاوی مهار کننده های UV برای قرار گرفتن در معرض طولانی مدت در فضای باز می باشند. آنها می توانند عناصر، تغییرات دما و حتی بچه ها و حیوانات خانگی را تحمل کنند! با دریم ، شما می توانید صفحه نمایش چشم انداز کریسمس در حیاط جلوی خانه خود را ایجاد کنید، که کل محله در طول فصل تعطیلات در این باره  صحبت خواهد کرد !
اجازه دهید به شما کمک کنیم تا … ماژولار!
 درخت کریسمس ماژولار دریم بلاک  در 3 اندازه استاندارد و دو رنگ: بین یک درخت سبز سنتی (با پایه قهوه ای قهوه ای و یک گل سرخ رنگارنگ) ، یا برای یک درخت مدرن، براق و یا ظریف تمام سفید موجود هست .
برای برآوردن نیازهای طراحی خاص 16 رنگ اضافی در دسترس هستند، و اندازه درختان نیز کوچک (3.5 فوت)متوسط ​​(4.5 فوت)بزرگ (5.5 فوت) می باشد.