خلاقانه

    
ساخت تمام انواع اشیا سرگرم کننده با بچه ها – شما حتی می توانید کلبه ها، اتاق ها، سایبان ها و خانه ها را بسازید
 استفاده از لکه های پیچیده، عرصه لیزر برچسب، فرار از اتاق ها و مجتمع هایی از انواع مختلف استفاده کنید  .شما می توانید از تخیل خود برای ایجاد انواع اشیاء خلاقانه برای مشتریان و برای خودتان در کار و بازی استفاده کنید.
امکانات تفریحی میتواند از  دریم بلاک برای ایجاد اشیاء و ساختارهای روشن و زیبایی استفاده کنید که موجب هیجان به امکانات آنها می شود. تصور کنید ایجاد نیمکت های منحصر به فرد و رنگارنگ، ورودی ها، تقسیم ها، دیوارها و حتی اتاق های کامل که مهمانان را خیره کنند. با دریم ، این امکان پذیر است.در حالی که ما دوستدار طراحان حرفه ای و معماران هستیم، واقعا دوست داریم که بچه ها ایده های خود را از آنچه می توانستند، به ما بدهند، زیرا ما می دانیم آنها چیزی شگفت انگیز را درک می کنند. ما بزرگسالان  با تسهیل ساخت چیزهای بسیار جالب ،این احساس تعجب را دوباره تسخیر می کنیم.
اشیای روشن شده را در امکانات تفریحی و پارک های تفریحی ایجاد کنید
 برای ایجاد مناطق بازی های تعاملی- قلعه ها و خانه ها –دیوارهای اسباب بازی در سالن های ورزشی –اشیاء فوق العاده سرد (به عنوان مثال اتومبیل، قایق، هواپیما و غیره)سازه های بازی در فضای بازهنرمند را بیرون بکشید و خلاقیت های باورنکردنی را بسازید.
به  دریم بلاک به عنوان یک رسانه هنری جدید فکر کنید تا خودتان را بیان کنید. این تکنولوژی زیبا و هنری است و می تواند برای ایجاد سازه های پیچیده  استفاده شود.از جمله :
سفارشی کردن قلعه پینت بال خود را در صورت نیاز
 ایجاد اهداف پینت بال و قلعه پینت بال

از  دریم بلاک برای ایجاد انواع رنگی برای همه انواع استفاده های خلاق مانند تغییر کلیسا استفاده کنید. رنگ های متناوب و اندازه بلوک برای سفارشی سازی ساخت و ساز شما و زمانی که انجام شده است، به سادگی قطع و ذخیره برای استفاده های بعدی می شود.
ساخت قلعه ها و دیگر اشیا سرگرم کننده که به اندازه زندگی هستند.
 
دیوارهای مانع را برای برنامه های مختلف و رنگ های تیم مطابقت دهید.تقریبا هر چیزی را می توان ساخت – حتی “اسکار” برای یک مهمانی در فضای باز
ساخت منوره و دیگر دکوراسیون تعطیلات و جنبه های تزئینی به اندازه زندگی
 
ایجاد و ساخت شخصیت های سرگرم کننده، مبلمان، و…