تکنیکهای ساخت

 

 

 

 

 

 

 

 

سیستم منحصر به فرد اتصال دهنده ی دریم بلاک اجازه می دهد تا بلوک ها را به طور منظم به یکدیگر وصل کنند، در حالی که بلوک ها را تراز کرده  و وصل می کنند. ساختمان سازی فقط توسط تصورات شما محدود است و از نظر طراحی سریع، سرگرم کننده و ساده است. از بازی بچه ها گرفته تا ساخت مبلمان شیک و رویدادهای تیم سازی بزرگ در مقیاس بزرگ، افراد و شرکت ها می توانند دریم بلاک جونیور را برای ایجاد چیزهای شگفت انگیز استفاده کنند.

دریم بلاک جونیور یک بلوک ساختمانی با ابعاد ساخته شده از کارتن های مقوایی بازیافت شده،  با قدرت و دوام است. با دریم بلاک جونیور شما می توانید به راحتی قطعات را از هم جدا، حمل و نقل، مجددا پیکربندی کنید و مجددا طرح های خود را در عرض چند دقیقه بکشید و مجددا بلوک های مجدد را برای همه نوع پروژه ها ببندید. شما می توانید با همان بلوک های بسیاری که در ابتدا نیاز دارید شروع کنید و بعدا می توانید بلوک ها را نیز اضافه کنید تا نیازهای شما گسترش یابد.
دریم بلاک جونیور محیط سازگار، شیمیائی آزاد و 100٪ قابل بازیافت است.این بلوک های ساختمانی با ابعاد طول عمر و دوام ساخته شده از کارتن های مقوایی قابل بازیافت، مستحکم و ضخیم تر است. دریم بلاک جونیور دوستدار محیط زیست و شیمیایی آزاد است.دریم بلاک جونیور. SHIPS FLAT و آسان برای جمع آوری سریع است .
ما دریم بلاک جونیور را طراحی کردیم که به راحتی قابل انعطاف است که به سرعت پوشانده می شود و دستورالعمل های ساده ای برای کودکان و بزرگسالان به طور یکسان ارائه می دهد.
 بلوک ها در قطعه های مسطح حمل می شوند و نیازی به ابزار، چسب یا نوار برای مونتاژ ندارند. سیستم های زبانه و انعطاف پذیر مخصوص ما، اجازه ساخت ساختمان سریع، ساده و ایمن را می دهد. و نیز هنگامی که در حال استفاده نباشند، امکان جداسازی بلوک ها و آپارتمان برای پروژه های آینده وجود دارد.   

دریم بلاک جونیور سرگرم کننده برای تمام سنین است! کودکان در تمام سنین اولیه با ساخت، جمع کردن و جمع کردن بلوک های مقوا با یکدیگر برای ایجاد طرح های نامحدود و سازه های منحصر به فرد سرگرم می شوند. بلوک ها را با برچسب یا رنگ تزئین می کنند و با استفاده از نشانگرها و قلم ها آنها را به منظور سرگرمی اضافه می کنند. با دریم بلاک جونیور همه چیز در مورد شخصی سازی طراحی خود با استفاده از رنگ، دکوراسیون، اندازه بلوک، و پیکربندی برای ایجاد سازه منحصر به فرد شماست. کودکان ممکن است هنگام مونتاژ بلوک ها از مادر یا پدر کمک کمتری داشته باشند، اما با راهنمایی کمی، دریم بلاک جونیور برای هر دو سرگرم کننده و آموزشی برای استفاده است.

دریم بلاک جونیور. به طور یکپارچه با بلوک های پلاستیکی ما کار می کند! دریم بلاک جونیور جایگزین عالی برای کسانی است که نیاز به دوام بلوک های پلاستیکی  و سنگین خود را ندارند، اما هنوز هم علاقه مند به کاوش خلاقانه در امور ساختمان هستند. با گزینه های ساختمانی نامحدود، بچه ها می توانند هر دو دریم بلاک و دریم بلاک جونیور را با هم برای ایجاد ساختارهای سرگرم کننده و کاربردی و اشیاء استفاده کنند.تصور کنید نقاشی روی دریم بلاک جونیور و تزئینات منحصر به فرد (چشم ها، دهان، پیام های تیم سازی، و غیره) را به سازه های پلاستیکی دریم بلاک اضافه کنید. سپس تصور کنید که فقط دریم بلاک جونیور را تعویض کنید، همانطور که نیازهای شما تغییر می کند و با طرح های متناوب جایگزین می شود. 
دریم بلاک جونیور در اندازه های مختلف، اشکال و رنگ …  هست و شما هم می توانید بر روی آنها کار کنید! با چهار بلوك كارت مجزا، Block Block، Block Half Block، Quarter Block و Finishing Caps، پتانسیل ساختمان تنها با تخیل شما محدود می شود…